Mini Micro Optinis Siųstuvas 3mw FTTH 12V DC 1310nm 1550nm kabelinę televiziją su AB " APC FTTH Optinis Siųstuvas Fibra Optica Įrankis

€66.19

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Skaidulų Tipas Vieną Režimas
RF jungtis Moteris
Prekės Pavadinimas Uv spinduliuotė
KAP daugiau nei 60dB
Įvesties Impetance 75
CNR Daugiau nei 52dB
Jungties Tipas SC/APC
Išėjimo Bangos Ilgis
Maitinimo Šaltinis 12V DC
Dažnio Diapazonas 47-2150MHz
Modelio Numeris KABELINĖS TELEVIZIJOS IMTUVAS
Išėjimo optinės galios 3MW
Lygumo 0.75 dB
Optinis Grįžti Nuostolių daugiau nei 45dB
ctb Daugiau nei 63dB

Mini Micro Optinis Siųstuvas 3mw FTTH 12V DC 1310nm 1550nm kabelinę televiziją su AB " APC FTTH Optinis Siųstuvas Fibra Optica Įrankis

I. Programos

Sukurta FTTH(Fiber Į Namus) tinklų

Puikus Tiesiškumas ir lygumo

Single-mode fiber didelis pelnas, nuostolis

Naudojant GaAs stiprintuvo aktyvūs prietaisai

Ultra low noise technologija

Naudojant DFB bendraašius maža pakuotė lazeriu

Mažesnio dydžio ir lengviau įdiegti

Red-LED maitinimo nuoroda

II.eksploatacinės charakteristikos, iš NAUJO Jungtis, F-Female Optinė Jungtis SC APC ARBA FC APC Maitinimo F-Female Išėjimas Optinis Energijos 3mw Optinis Grįžti Nuostolis Daugiau nei 45dB Išėjimo Bangos ilgis 1310 ar 1550nm Optinio Pluošto Juosta Vienos rūšies Dažnių Diapazonas 47-2150Mhz Lygumo 0.75 dB kabelinę televiziją įvesties lygis 85±5dbUv SATV įvesties lygis 70±5dBuV CNR ≥52dB KAP ≥60dB CTB ≥63dB Grįžti Nuostolių ≥16dB Įvesties Varža 75

apc sc, Pluošto, ftth, gpon olt, šviesolaidiniai įrankių rinkinys, fibra optica rinkinys, kabelinės televizijos šviesolaidinių, ftth įrankis, pluošto imtuvas, vyrai optika