2VNT/Komplektas Nešiojamas Mažas Kelio Trinkelėmis Jogos Kilimėliai Fitneso Sprot Pagalvėlės, Kilimėliai Lentų sporto Salė Disko Apsaugos Trinkelėmis Pagalvėlės Stabdžių Ne Slydimo TPE Kilimėlis

€2.38

-38 %

€3.90

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Medžiaga Kita
Storis 6 mm (Pradedantysis)
Modelio Numeris Fitneso Treniruotės Mokymo Padas
Ilgis Other

2VNT/Komplektas Nešiojamas Mažas Kelio Trinkelėmis Jogos Kilimėliai Fitneso Sprot Pagalvėlės, Kilimėliai Lentų sporto Salė Disko Apsaugos Trinkelėmis Pagalvėlės Stabdžių Ne Slydimo TPE Kilimėlis

Kulka Taškų: 1、Apsauginę Funkciją: 6mm storio didelio tankio putos gali apsaugoti kelio, alkūnės, sėdėti kaulai, riešų, galva per jogos, Pilates ir grindų pratimai.

2、Lengva Nešiotis: Lengvas suristi, lengva nešiotis, galima lengvai įdėti į lagaminą, nešiojamų kelionės.

3、Vandeniui Funkcija: TPE medžiagos, atsparus vandeniui, lengvai valomas, labai tinka karšto joga.

4、Anti-slip Veiklos: Dydis maždaug 40*20cm/15.74*7.87 gali būti puikiai priderinti prie teikia galutiniam komforto, su anti-slip tekstūros.

5、įvairiapusiškas naudojimas: Gali būti naudojamas taip pat, kaip ir sėdynės pagalvėlės, nuleidimo mygtukai sodo, AB varantys naudotis ir pan.

1.Apsauginė Funkcija: 6mm storio didelio tankio putos gali apsaugoti kelio, alkūnės, sėdėti kaulai, riešų, galva per jogos, Pilates ir grindų pratimai.

2.Lengva Nešiotis: Lengvas suristi, lengva nešiotis, galima lengvai įdėti į lagaminą, nešiojamų kelionės.

3.Vandeniui Funkcija: TPE medžiagos, atsparus vandeniui, lengvai valomas, labai tinka karšto joga.

4.Anti-slydimo Veiklos: Dydis maždaug 40*20cm/15.74*7.87 gali būti puikiai priderinti prie teikia galutiniam komforto, su anti-slip tekstūros.

5.Įvairiapusiškas naudojimas: Gali būti naudojamas taip pat, kaip ir sėdynės pagalvėlės, nuleidimo mygtukai sodo, AB varantys naudotis ir pan.

Savybės:

Dvipusis neslidus, minkštas ir patogus, nešioti-vandeniui ir plyšimui atsparaus, didelio tankio atšokusio kamuolio, šviesos ir lengva nešiotis, lengva valyti.

Specifikacija:

Medžiaga: TPE medžiagos

Dydis: apie 40*20*0.6 cm/15.74*7.87*0.24 cm

Spalva: violetinė, rožinė, žalia, juoda, mėlyna

Apsauginės dalys: palmių, kelio, alkūnės

Pakavimo Sąrašas:

2*Joga Padas

mat gumos joga, kelio trinkelėmis joga, lėlės tpe, lotus jogos, shakti kilimėlis jogos kilimėliai, kork jogos matinis, gimnastas kilimėlis, didelis jogos kilimėlis, jogos kilimėlis tpe tp, jogos kilimėlis